IB Chemistry HL Ultimate Course – All Topics

22 students

IB Chemistry HL Ultimate Course – All Topics 2016 yılında güncellenen kimya müfredatına uygun şekilde güncellenmiştir. Bu kursu alarak, IB sınavlarında ve okul sınavlarında notlarınızın yükseleceğini garanti ediyoruz. Examiner eğitmenlerimiz ile birlikte hazırladığımız online kursumuz, sizi başarıya taşımayı hedefler.

Bu kursu alarak sadece video içeriğe değil, aynı zamanda online quiz ve ödevlere de sahip olursunuz. 80 saati aşan videolar ile, sınavlara yönelik detaylı bilgiye ulaşırken, aynı zamanda IB sisteminin size sunduğu yorumlama gücünüzü geliştirirsiniz.

IB Chemistry HL Ultimate Course – All Topics, tüm Core SL konularını ve Higher Level konularını içeren kursumuzdur. IB sistemine yönelik soru bankalarımız, eğitmenlerimiz tarafından hazırlanmıştır.

Bu kursu aldıktan sonra, eksik bir bilginizin kalmayacağını biliyoruz. Fakat, yine de destek almak isterseniz, canlı online ders talebinde bulunup, özel ders de talep edebilirsiniz. Internal Assessment için bizimle iletişime geçip, danışmanlık desteği de alabilirsiniz.

Öğrenecekleriniz

  • IB Kimya HL sınavına hazır hale geleceksiniz.
  • Kimyanın tüm temellerine hakim olacaksınız.

  • Core SL derslerin ve Higher Level derslerinin tüm konularına hakim olacaksınız.

  • Sınav ve Quizlerde tam not alacak detaylı bilgiye sahip olacaksınız.

Gereksinimler

Çalışan bir bilgisayarınızın ya da tabletinizin ya da akıllı telefonunuzun ve internet bağlantınızın olması yeterli.

10. sınıf ve 11. sınıf kimya bilgisi size avantaj sağlar.

0.00 average based on 0 ratings

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
€1,200.00 €1,000.00