AP Biology Topic 1: Chemistry of Life Online Course

92 doğal element olmasına rağmen, bütün organizmaların kütlesinin yüzde 96’sı dört elementten oluşur oluşur: oksijen, karbon, hidrojen ve azot. Kalsiyum, fosfor, potasyum ve magnezyum gibi başka elementler de mevcuttur, ancak daha küçük miktarlarda bulunur.

(0 review)

92 doğal element olmasına rağmen, bütün organizmaların kütlesinin yüzde 96’sı dört elementten oluşur oluşur: oksijen, karbon, hidrojen ve azot. Kalsiyum, fosfor, potasyum ve magnezyum gibi başka elementler de mevcuttur, ancak daha küçük miktarlarda bulunur. Bu elementler, bir organizmanın ağırlığının geri kalan yüzde 4’ünü oluşturur. Bazı elementler, iz elementler olarak bilinir, çünkü sadece çok küçük miktarlarda bir organizma tarafından talep edilebilirler. İz elementler demir, iyot ve bakırdır.

Course Curriculum

Total learning: 3 lessons / 3 quizzes

ABOUT INSTRUCTOR

Türkiye'nin önde gelen sınav hazırlık ve eğitim danışmanlığı firması olan Test Prep, uzman eğitmenleriyle size online kurslar sunuyor. Öğrencilerin tüm sınavlara en iyi şekilde hazırlanmasını sağlayan Test Prep, ofislerine gelme imkanı olmayan öğrencileri için online dersler hazırlamıştır. Bu dersler, quizler ve deneme sınavlarıyla siz de en yüksek skorlara ulaşabilirsiniz.

Reviews

Average Rating

0
0 rating

Detailed Rating

5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 star
0

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.