IB Biology SL/HL Topic 1: Cell Biology Online Course

IB Biology Topic 1: Cell Biology Online Course 2016 yılında güncellenen biyoloji müfredatına uygun şekilde güncellenmiştir. Bu kursu alarak, IB sınavlarında ve okul sınavlarında notlarınızın yükseleceğini garanti ediyoruz. Examiner eğitmenlerimiz ile birlikte hazırladığımız online kursumuz, sizi başarıya taşımayı hedefler.

(0 review)

COURSE DESCRIPTION

IB Biology Topic 1: Cell Biology Online Course 2016 yılında güncellenen biyoloji müfredatına uygun şekilde güncellenmiştir. Bu kursu alarak, IB sınavlarında ve okul sınavlarında notlarınızın yükseleceğini garanti ediyoruz. Examiner eğitmenlerimiz ile birlikte hazırladığımız online kursumuz, sizi başarıya taşımayı hedefler.

Bu kursu alarak sadece video içeriğe değil, aynı zamanda online quiz ve ödevlere de sahip olursunuz. 180 saati aşan videolar ile, sınavlara yönelik detaylı bilgiye ulaşırken, aynı zamanda IB sisteminin size sunduğu yorumlama gücünüzü geliştirirsiniz.

IB Biology Topic 1: Cell Biology Online Course, Core SL ve HL konularını içeren kursumuzdur. IB sistemine yönelik soru bankalarımız, eğitmenlerimiz tarafından hazırlanmıştır.

Bu kursu aldıktan sonra, eksik bir bilginizin kalmayacağını biliyoruz. Fakat, yine de destek almak isterseniz, canlı online ders talebinde bulunup, özel ders de talep edebilirsiniz. Internal Assessment için bizimle iletişime geçip, danışmanlık desteği de alabilirsiniz.

ÖĞRENECEKLERİNİZ

  • 180 saati aşan ders
  • IB Biyoloji Topic 1 Cell Biology HL/SL sınavına hazır hale geleceksiniz.
  • Biyolojinin tüm temellerine hakim olacaksınız.
  • Core SL ve HL derslerin tüm konularına hakim olacaksınız.
  • Sınav ve Quizlerde tam not alacak detaylı bilgiye sahip olacaksınız.

Course Curriculum

Time: 182 hours
Curriculum is empty

ABOUT INSTRUCTOR

Reviews

Average Rating

0
0 rating

Detailed Rating

5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 star
0