IB Biology SL/HL Topic 1: Cell Biology Online Course

Canlılar şekil ve büyüklük bakımından değişebilir, ancak bilim adamları hepsinin hücreden oluştuğunu kabul ederler. Hücrelerin incelenmesi, tüm organizmaların nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinmemizi sağlamıştır.

(0 review)

COURSE DESCRIPTION

Mikroskoplar daha sofistike hale geldikçe, diğer bilim adamları hücreleri gözlemledi ve her organizmada bulunduğunu keşfetti. En az bir hücreye sahip olmayan hiçbir organizma henüz keşfedilmedi. Canlılar şekil ve büyüklük bakımından değişebilir, ancak bilim adamları hepsinin hücreden oluştuğunu kabul ederler. Hücrelerin incelenmesi, tüm organizmaların nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinmemizi sağlamıştır.

IB Biology Topic 1: Cell Biology Online Course 2016 yılında güncellenen biyoloji müfredatına uygun şekilde güncellenmiştir. Bu kursu alarak, IB sınavlarında ve okul sınavlarında notlarınızın yükseleceğini garanti ediyoruz. Examiner eğitmenlerimiz ile birlikte hazırladığımız online kursumuz, sizi başarıya taşımayı hedefler.

Bu kursu alarak sadece video içeriğe değil, aynı zamanda online quiz ve ödevlere de sahip olursunuz. 180 saati aşan videolar ile, sınavlara yönelik detaylı bilgiye ulaşırken, aynı zamanda IB sisteminin size sunduğu yorumlama gücünüzü geliştirirsiniz.

IB Biology Topic 1: Cell Biology Online Course, Core SL ve HL konularını içeren kursumuzdur. IB sistemine yönelik soru bankalarımız, eğitmenlerimiz tarafından hazırlanmıştır.

Bu kursu aldıktan sonra, eksik bir bilginizin kalmayacağını biliyoruz. Fakat, yine de destek almak isterseniz, canlı online ders talebinde bulunup, özel ders de talep edebilirsiniz. Internal Assessment için bizimle iletişime geçip, danışmanlık desteği de alabilirsiniz.

ÖĞRENECEKLERİNİZ

  • 180 saati aşan ders
  • IB Biyoloji Topic 1 Cell Biology HL/SL sınavına hazır hale geleceksiniz.
  • Biyolojinin tüm temellerine hakim olacaksınız.
  • Core SL ve HL derslerin tüm konularına hakim olacaksınız.
  • Sınav ve Quizlerde tam not alacak detaylı bilgiye sahip olacaksınız.

Course Curriculum

Total learning: 6 lessons / 6 quizzes

ABOUT INSTRUCTOR

Türkiye'nin önde gelen sınav hazırlık ve eğitim danışmanlığı firması olan Test Prep, uzman eğitmenleriyle size online kurslar sunuyor. Öğrencilerin tüm sınavlara en iyi şekilde hazırlanmasını sağlayan Test Prep, ofislerine gelme imkanı olmayan öğrencileri için online dersler hazırlamıştır. Bu dersler, quizler ve deneme sınavlarıyla siz de en yüksek skorlara ulaşabilirsiniz.

Reviews

Average Rating

0
0 rating

Detailed Rating

5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 star
0