IB Biology SL/HL Topic 2: Molecular Biology Online Course

Moleküler biyoloji, yaşam için önemli olan kimyasal maddeleri dikkate alır ve yaşam kimyasallarını bu kimyasallar açısından açıklar. Canlılar, çoğunluğu organik, karbon içeren bileşiklerle birbirine bağlanmış birçok kimyasal elementten oluşur.

(0 review)

COURSE DESCRIPTION

Moleküler biyoloji, yaşam için önemli olan kimyasal maddeleri dikkate alır ve yaşam kimyasallarını bu kimyasallar açısından açıklar. Canlılar, çoğunluğu organik, karbon içeren bileşiklerle birbirine bağlanmış birçok kimyasal elementten oluşur. Canlılardaki çoğu organik bileşik karbonhidrat, protein, nükleik asit veya lipittir. Diğer inorganik, karbon içermeyen maddeler de önemlidir, ancak çok daha küçük miktarlarda bulunurlar.

Course Curriculum

Total learning: 9 lessons / 9 quizzes

ABOUT INSTRUCTOR

Türkiye'nin önde gelen sınav hazırlık ve eğitim danışmanlığı firması olan Test Prep, uzman eğitmenleriyle size online kurslar sunuyor. Öğrencilerin tüm sınavlara en iyi şekilde hazırlanmasını sağlayan Test Prep, ofislerine gelme imkanı olmayan öğrencileri için online dersler hazırlamıştır. Bu dersler, quizler ve deneme sınavlarıyla siz de en yüksek skorlara ulaşabilirsiniz.

Reviews

Average Rating

0
0 rating

Detailed Rating

5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 star
0

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.