IB Biology SL Option D: Human Physiology Online Course

İnsan fizyolojisi, sadece insan vücudunun yapılarını değil aynı zamanda uyum içinde birlikte nasıl çalıştıklarını da incelemeyi içerir. Sinirler ve hormonlar, kalp atışlarının doğru hızda olmasını, sindirimin doğru zamanlarda üretilen tüm doğru enzimler tarafından tamamlanmasını ve solunum hızımızın aktivite seviyemize uygun olmasını sağlamak için beynin kontrolü altında birlikte çalışır.

(0 review)

İnsan fizyolojisi, sadece insan vücudunun yapılarını değil aynı zamanda uyum içinde birlikte nasıl çalıştıklarını da incelemeyi içerir. Sinirler ve hormonlar, kalp atışlarının doğru hızda olmasını, sindirimin doğru zamanlarda üretilen tüm doğru enzimler tarafından tamamlanmasını ve solunum hızımızın aktivite seviyemize uygun olmasını sağlamak için beynin kontrolü altında birlikte çalışır. Sindirimden sonra besinler işlenir, depolanır veya atılır, böylece hücrelerimiz yaşamak, büyümek ve tamir etmek için ihtiyaç duydukları kaynaklara sahip olurlar. Acil bir durum gelirse, vücut hazırlanır; ve eğer yüksek bir irtifaya geçmemiz gerekirse, fizyolojimiz farklı koşullara uyum sağlamak için değiştirilir.

Course Curriculum

Total learning: 4 lessons

ABOUT INSTRUCTOR

Türkiye'nin önde gelen sınav hazırlık ve eğitim danışmanlığı firması olan Test Prep, uzman eğitmenleriyle size online kurslar sunuyor. Öğrencilerin tüm sınavlara en iyi şekilde hazırlanmasını sağlayan Test Prep, ofislerine gelme imkanı olmayan öğrencileri için online dersler hazırlamıştır. Bu dersler, quizler ve deneme sınavlarıyla siz de en yüksek skorlara ulaşabilirsiniz.

Reviews

Average Rating

0
0 rating

Detailed Rating

5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 star
0

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.